2023 කළු සඳුදා VIVI පිරිනැමීම් පනහක් තහවුරු කර ඇත

මේ නිසා, ඒවා ආරක්ෂිත යන්ත්‍රයක් සමඟ ක්‍රියා කරන අතර ඔබට අන්තර්ජාල සම්බන්ධතා සංකේතනය කළ හැකිය. ඔබේ ප්‍රදේශයේ අන්තර්ක්‍රියා බොහෝ විට සිදුවන්නේ අපගේ සහකරුගේ යෙදුම තුළ අපගේ සහකරු හෝ සහකාරිය හරහාය. Solaris සහ සහකරු අතර කොතැනක හෝ ගිවිසුම්ගත සබඳතාවල ප්‍රතිඵලයක් වශයෙන්, ඔබට මෙම නිෂ්පාදනය භාවිතා කිරීමේ මාවතේ දෙපාර්ශවයේම නිවේදන සොයා ගැනීමට පවා නොහැකි වේ.නැවුම් කාඩ්පතේ දෙයට අමතරව, තවත් කැපී පෙනෙන සරල සත්‍යයක් නම්, ඔබ කාඩ්පත් ගණන ශුන්‍ය කිරීම හෝ ගිණුම් කළමණාකරුගේ තොරතුරු අලුත්ම කාඩ්පතේ පැත්තේ පළ කිරීමට උත්සාහ කරන්න, එසේ නොමැති නම් ඔබේ කාඩ්පත් සොරකම් කළහොත් වංචාව වඩාත් අපහසු වේ. Solaris SE ඇත්ත වශයෙන්ම බලයලත් සම්පුර්ණයෙන්ම පාලිත Eu බැංකුවක් වන අතර ඔබට රජයේ මූල්‍ය අධීක්ෂණ බලයෙන් (BaFin) නිරීක්ෂණය කළ හැක. Vivi 2016 වර්ෂය තුළ දියත් කරන ලද්දේ සරල ක්‍රමයකින් වන අතර, සිසුන්ට ඔවුන්ගේ ජනේල ක්ෂණිකව පන්තියට ප්‍රදර්ශනය කිරීමට ඉඩ සලසන සුහදශීලී පන්ති කාමර විවාහ මංගල්‍යයක් ලෙස ඔබ භාවිතා කරනු ඇත.

vivi games online

පසුම්බිය දක්වා මුදල් ආයාත කරන්නසහ ඔබ                                                                        மாக                                                                                                     වුම් VIVI චෙක්අවුට් එකේ දෙන කේතයට ගොස් ඔබේ පිටවීමේ වෙබ් පිටුවට ඔබේ “කූපන්” කොටුවට අලවන්න. විදේශ ගමන් බලපත්‍රවලින් හෝ ස්ථානවලින් සම්මත නිදහස් කිරීම් සිදු කළ හැක්කේ හඳුනාගැනීමේ ක්‍රියාවලිය තුළ ඇති ආරක්ෂක විශේෂාංගවලින් ඔබේ සතුටට පත් නොවීම හේතුවෙන් පමණි. ඊට සමගාමීව, අනුකූලතා සූත්‍රය නිසා Solaris පාරිභෝගිකයෙකු ප්‍රතික්ෂේප කරනු ඇත. නව පුද්ගලයින් සඳහා, රෙගුලාසි වලට විකල්ප පද තහවුරු කිරීමක් (නීත්‍යානුකූල භාවය) සිදු කිරීමට Solaris අවශ්‍ය වේ.

Kontist හි පරිශීලකයින් සහ ඔබ Penta (සෝලාරිස්බෑන්ක් ඇති වෙනත් හොඳින් අවබෝධ කරගත් fintechs කිහිපයක් විවාහ කර ඇත) ද සමාන හේතුවක් සඳහා එකම BIC ඇත. සංකීර්ණ ආරක්‍ෂක තාක්‍ෂණය ඔබට කළමනාකරණය උදව් කිරීමට මෙහි ඇත. ඔබේ කාඩ්පත් සහ ඔබට සාමාජිකත්වය ඇඟිලි සලකුණ, මුහුණු හඳුනාගැනීම  මඟින් ආරක්ෂා කර ඇති අතර ඔබට PIN-කේතය කළ හැක. ඔවුන්ගේ ප්‍රවර්ධන කේතය සාමාන්‍යයෙන් අද ඔබේ මිලදී ගැනීම සඳහා යොදවනු ලබන අතර ඔබට කොමිස් යෝජනා ඇතුළත් කළ හැකි අතර ඔබේම තේරීම සම්පූර්ණ කිරීමට ඔබ තොරතුරු නැව්ගත කරනු ඇත.

පසුබිම් දසුන

Vivid හි බැංකු සහයෝගීතාවයේ අනෙකුත් විශාල වරප්‍රසාදය නම්, පැතිකඩ මඟින් කරදර වීමට ආරක්ෂක තර්ජන කිහිපයක් ලබා දීමයි. Solarisbank හරියටම කළමනාකරණය කර ඇති අතර ඔබට නීත්‍යානුකූල පුටු නවාතැන් පහසුකම් ලබා ගත හැකිය, එයින් අදහස් කරන්නේ Vibrant පාරිභෝගිකයින් ඔබට ආරක්ෂාව භුක්ති විඳිය හැකි බවයි, එයින් අදහස් වන්නේ Brilliant හට මුදල් ගැටළු ඇති වන විට ඔවුන්ගේ මුදල් තැන්පතු සඳහා €100,100000 තරම් සහතික වනු ඇති බවයි. අපගේම සංකීර්ණ ආරක්ෂණ තාක්ෂණය ඔබව ආරක්ෂා කිරීමට මෙහි ඇත. ඔබේම කාඩ්පත සහ ඔබට ඇඟිලි සලකුණු, මුහුණු හඳුනාගැනීම සහ PIN-මුරපද ඇතුළත් කිරීමට උත්සාහ කළ හැක. VIVI වෙතින්, අපි සතියේ දින හතේ ඔරලෝසු තාක්ෂණික සහාය කණ්ඩායම පිරිනමන්නෙමු, මිනිසුන්ට දේවල් ක්ෂණිකව කළමනාකරණය කිරීම සහතික කරයි. අන්තර්ජාලයේ ඇති ලොව විශාලතම කැසිනෝවලින් එකක් ලෙස අපගේම කීර්ති නාමයට හොඳින් පරීක්ෂා කරන ලද ගැටළු මගින් සහාය වන අතර, ආසියාවේ පාරිභෝගිකයින් සඳහා අපව ප්‍රමුඛ විකල්පයක් බවට පත් කරයි.

  • VIVI පුද්ගලයින්ට හොඳම දේ ලබා දීම සහතික කිරීම සඳහා, United States of america Today Savings සෑම විටම ඇඟවුම් කරන්නේ ඔහු ඔබේ නඩුවේ දැනුවත් VIVI කූපන් පත් ඇති බවයි, එවිට ඔබට VIVI වෙතින් ලැබෙන සෑම ලබා ගැනීමකටම අඩුවෙන් වියදම් කළ හැකිය.
  • අත්දැකීම්වලින් පෙනී යන්නේ පාරිභෝගිකයා ස්ථාවර අන්තර්ජාල සම්බන්ධතාවයක් ඉල්ලා සිටින බවයි.
  • නවතම කාඩ්පත් කාරණය හැරුණු විට, වෙනත් විවිධ කැපී පෙනෙන කරුණක් නම්, ඔබ අනිවාර්යයෙන්ම කාඩ්පත් අංකය ශුන්‍ය කිරීම හෝ සාමාජිකත්වය දරන්නන්ගේ තොරතුරු ඇත්ත වශයෙන්ම නැවුම් කාඩ්පතේ ඉදිරිපස පැත්තේ පළ කර ඇත, එසේ නොමැති නම්, ඔබේ කාඩ්පත අතුරුදහන් වුවහොත් හෝ සොරකම් කළහොත් වංචාව වඩාත් අපහසු වනු ඇත.

VIVI භාවිතා කරන්නන්ට හොඳම දීමනා ද ලබා ගැනීම සඳහා, Us Today Deals නිරන්තරයෙන් අදහස් කරන්නේ ඔබ VIVI වෙතින් ඉවත් කරන සෑම මිලදී ගැනීමක් සඳහාම අඩුවෙන් වියදම් කිරීම සඳහා ඔහු ඔබට පෞද්ගලිකව උගත් VIVI වට්ටම් ඇති බවයි. අලුත්ම තීන්දුවේ තවත් ප්‍රතිඵලයක් නම්, ණය දෙන පාරිභෝගිකයින්ට නීති විරෝධී ලෙස වැඩිකිරීම් වැනි පදනමක් මත ඔහු විසින් ගෙවන ලද නව අධිභාර ආපසු අයකරගත හැකි වීමයි. මේවා අවසන් විය හැක්කේ, සාමාජිකත්ව රජයේ අයකිරීම් හෝ ප්‍රතිශත විශේෂාංග හිමිකර ගැනීමට වෙනත් ගාස්තු ලෙසිනි. නව ප්‍රතිපූරණ බැඳීම් ආපසු ගෙවීම සඳහා වන සියලුම හිමිකම්වලට අදාළ වන අතර ඒවා පිටතට පවා තහනම් නොවේ. Solaris වෙත එකක් පමණක් අදාළ කාල සීමාව තුළ ඔබේ GTC වෙත වෙනස් කිරීමක හැඩයෙන් වෙන් වූ ගාස්තු ගෙන ආ හෝ වැඩි කර ඇති බව සලකන්න.

මගේ පුද්ගලික ගිණුම අවහිර කර ඇත, නමුත් මට එක උපදෙසක් ලැබී නැත. මම ඇත්තටම කරන්නේ කුමක්ද?

තත්‍ය කාලීනව වඩාත්ම දැරිය හැකි වෙළෙන්දා ලබා ගැනීමට ඔබ මොනිටෝගේ විශ්ලේෂණ මෝටරය භාවිතා කළ යුතුය. සෑම මසකම ගාස්තුවක් නැත, එසේ නොමැති නම් අනියම් ආපසු ගෙවීම් සඳහා වියදම්; € 200 මිලෙන් ඔබ්බට මුදල් ආපසු ගැනීම්. Vivid සම්පුර්ණයෙන්ම ණය දෙන්නෙකු නොවීම අනිවාර්යයෙන්ම අවාසියක් නොවේ; තරුණ බැංකු ආරම්භකයින්ට ඔවුන්ගේම බැංකු බලපත්‍රයක් ලබා ගැනීම සාමාන්‍යයෙන් දුෂ්කර ය. එබැවින්, ෆින්ටෙක්ස් සතුව තිබීම ජනප්‍රිය වන අතර එමඟින් ඔබට බාහිර බැංකු ලෝලීන් සිටින සහ මූල්‍ය නොවන සංවිධානවල සිට ඔබට තනිවම ක්‍රියාත්මක විය හැකිය. ඇතුළුව, Solaribank හි BIC වන දීප්තිමත් ගැනුම්කරුවන් අතර ඔබට BIC තුළ ලැබෙන්නේ කුමක්දැයි ඔබට දැක ගත හැකිය.

Vivid ඔබට සැබෑ දිනය තුළ වෙනත් පරිශීලකයින් සඳහා සම්ප්‍රේෂණ සඳහා සහය දැක්වීමට හැකිවීම හොඳ යැයි අපි විශ්වාස කරන අතර, මම සහ Vivid හි බැංකු සහකරු විසින් මේවා සාමාන්‍යයෙන් සේවය කරන බැවින් “තත්‍ය කාලීන හුවමාරුව” යන යෙදුම https://vivibet-uz.com/si/ තරමක් නොමඟ යවන සුළු විය හැකි යැයි මම විශ්වාස කරමි. සොලාරිස්බෑන්ක්. දැනට, එවැනි, විශාලතම වෙළඳසැල් වන Lidl සහ Aldi හි හොඳ සියයට 10 ක මුදල් ආපසු ලබා ගැනීමක් ඇත, එය එක් එක් මිලදී ගැනීමෙන් පසු වහාම ගෙවනු ලැබේ. කලින් කලට, නව සහතික කළ සියයට 25ක මුදල් ආපසු ගෙවීමෙන් ඔබ්බට යාමට උසස්වීම් පවා ඇත. ඔබගේ 2020 අවසන් කිරීම සඳහා, Netflix නව ගනුදෙනුකරුවන්ට Vivid හරහා සියයට 30ක් දක්වා මුදල් ආපසු ලබා දී ඇත, එය ඔරලෝසුවක් පසෙකට දමා ගබඩා කිරීම අර්ථවත් වන අතර ඒවා ඇති වූ පසු අලෙවිය පෙළඹවීමෙන් ප්‍රයෝජන ගන්න.

මෙම මාස දෙක තුළ ප්‍රතිචාරයක් නොමැතිකම නිසා, Solaris විශ්වාස කිරීමට අවශ්‍ය වන්නේ ඔබ ගිණුම භාවිතා කිරීමෙන් උනන්දුවෙන් කටයුතු නොකරන බවත්, ඔබ පිළිතුරක් ලබා නොදුන්නේ නම් නිසැකවම ඔබේ මාර්ගගත මූල්‍ය භාවිතය සීමා කරන බවත්ය. පැමිණිලි වලින් වෙනත් විවිධ ක්ෂේත්‍ර වන්නේ විස්මිතය තවමත් , ලෝකය පුරා මුදල් සම්ප්‍රේෂණය නොකිරීමයි. SEPA ප්‍රදේශයෙන් පිටත ප්‍රදේශවලින් පිටත සිටින ආදරණීයයන්ට හෝ පවුලේ අයට නිතිපතා උදවු කරන ඕනෑම අයෙකුට සිදු කරන ලද රැකියා ලබා ගැනීම සඳහා Wise වෙනත් ආකාරයකින් Azimo ඇතුළු මූල්‍ය ආනයන විකුණුම්කරුවෙකු සමඟ විනෝද වීමට අවශ්‍ය වනු ඇත.

බොහෝ විට, ගිණුමකින් නව කෙටි කාලීන අවහිර වීමට ප්‍රධාන හේතුව නම්, Solaris සඳහන් කරන්නේ අපරාධ චේතනාවක් ඇති පුද්ගලයෙකු ඔබේ ගිණුම හයිජැක් කිරීමට ඔබට උදව් කිරීමට උත්සාහ කරන බවයි. දුර්ලභ අවස්ථාවන්හිදී, රජයෙන් මිල දී ගැනීම හෝ වෙනත් තාක්ෂණික හේතුන් නිසා වළක්වා ගැනීම මත වෙළඳ ගිණුමක් ද අල්ලා ගත හැකිය. වෙළඳ ගිණුමක් අවහිර කර ඇත්නම්, අමතර ගැටළු සමඟින් Solaris පැමිණෙනු ඇතැයි ඔබට අපේක්ෂා කළ හැක. Solaris කිසිවිටෙකත් නව ගිණුම අවහිර කිරීමට හේතුව පර්යේෂණය අවසන් කිරීමට හේතුව ගැන ඔබට නොකියයි. Solaris නීතිමය හේතූන් මත සෑම නැවුම් පාරිභෝගිකයෙකුටම තම ගිණුම භාවිතා කරමින් ගනුදෙනු ගොඩනගා ගැනීමට හැකි වීමට පෙර තක්සේරු කිරීමට අවශ්‍ය වේ.

Monito වෙතින් විශ්ලේෂණය කරන ලද ඕනෑම සේවාවක් මෙන්, Stunning Currency ඔවුන්ගේ සැපයුම්කරුගේ ශ්‍රේණිය ඇගයීමට දැඩි විශ්ලේෂණයකට ලක් විය. සෑම මොනිටෝ ප්‍රතිඵලයක් සමඟම, Vivid Money හි ලකුණු අවම වශයෙන් එක් Monito වෘත්තිකයෙකු විසින් සහකරු-විශ්ලේෂණය කිරීමට උත්සාහ කරන්න. ඔබේ වත්කම් €20,100 පමණ ලන්දේසි ගැනුම්කරු බේරුම්කරණ යෝජනා ක්‍රමයට යටින් ආරක්ෂිතයි. වත්කම් ලන්දේසි තනි පුද්ගල ගෙවීම් උපාය මාර්ගයට යටින් ආරක්ෂා කර ඇත€ 20,100000 පමණ. ජර්මානු ෆෙඩරල් ආර්ථික අධීක්ෂණ බලය නිසා බලපත්‍රලාභී මූල්‍ය පාලනයක් ලෙස, සෝලාරිස් හෙලිදරව් නීතිවලට අනුව විමර්ශන නවාතැන් මූලධර්මවලට යටත් වේ. ඒ වෙනුවට ඔබේ නිශ්චිත එකඟතාවය, කිසිදු ප්‍රතිචාරයක් හෝ තොරතුරක් තෙවන පාර්ශවයන් සමඟ බෙදා නොගනී.

සහාය සම්බන්ධ කර ගැනීම

අවසන් කිරීම අයිති කර ගැනීම සඳහා, කරුණාකර පළමුව පදනම ස්පර්ශ කරන්න, ඔබට අපගේ සහකරු හෝ සහකාරියගෙන් සෘජුවම පාරිභෝගික සේවාව වෙත යා හැකිය. ඔවුන් Solaris ට අමතරව නැවුම් අවසන් කිරීම හෝ නවතම අවලංගු කිරීම ගැන උපදෙස් ලබා දෙනු ඇත. ගිණුම් ඔබේම ප්‍රයෝජනයට සාදරයෙන් පිළිගනු ලබන අතර ඔබට පරමාර්ථය හිමි කර ගත හැක. සාමාජිකත්වය සඳහා භාවිතා කරන එක් ගනුදෙනුවක් සඳහා පාරිභෝගිකයා තනි තනිව වගකිව යුතුය.මේ අනුව, හෝ ඔබේ බැංකු ගිණුමට සාපරාධී කැප කර ඇති ගනුදෙනු කිසිවක් 3 වන පාර්ශ්වයක් සිදු නොකරයි, ඔබ පුද්ගලිකව භාරව සිටින අතර එය බලධාරීන් විසින් නඩු පැවරීමට යටත් වේ.

Solaris විසින් කෙනෙකුගේ සාමාජිකත්වය සීමා කිරීමට හේතුව ඔබේ කළමනාකරණයේ ඇති ඕනෑම දෙයක් සමඟ සැසඳිය හැකි විට (උදා: ඔබ ප්‍රශ්නවලට ප්‍රතිචාර දැක්වීමට අපොහොසත් වීම වෙනත් ආකාරයකින් ඉල්ලූ ලේඛන යැවීමට අමතක වීම), Solaris මෙම තොරතුරු ඔබ සමඟ බෙදා ගැනීමට නැඹුරු වේ. ජර්මානු ෆෙඩරල් ආර්ථික අධීක්ෂණ විශේෂඥයා විසින් පාලනය කරනු ලබන බලපත්‍රලාභී මූල්‍ය ආයතනයක් ලෙස, Solaris හට මූල්‍ය සංගම් මෙන්ම අභ්‍යන්තරව කේන්ද්‍ර කරගත් අනුකූලතා ඉඟි ලබා ගැනීමට ෆෙඩරල් සහ ගෝලීය අවශ්‍යතා අනුගමනය කිරීමට අවශ්‍ය වේ. ගිණුමක් ඔබ වෙනුවෙන් මුද්‍රා නොදැමීමට නොහැකි නම්, එයින් අදහස් වන්නේ, අවම වශයෙන් දැනට, Solaris ඔබට පුද්ගලිකව බැංකු සේවා ලබා දීමට අරගල කරන එකකි. මුදල් ආපසු ගැනීම, ඇතුළත වත්කම් ගෙන ඒම, ETFs, ගුප්තකේතන මුදල් සහ ඔබට රන් සහ රිදී කාසි උත්සාහ කළ හැකිය නවතම යෙදුමෙන් අඩු වියදමකින් කෙලින්ම ලබා ගත හැකිය. අප සැමගේ කොටස් සඳහා ගණුදෙණු වියදම් නොමැත, ඔබ සීමා කර ඇති විට මේවායේ බටහිර යුරෝපීයයන් සන්තකයේ තබා ගැනීමට ගනුදෙනු පිරිවැය අය කෙරේ. එහි ඕනෑම අංගයක් ගැන ආයාචනා කිරීම ඇතුළුව ඔබ සොයා ගන්නා ඕනෑම දෙයක් තැරැව්කාර ගිණුමට නව නිෂ්කාශනයක් පිහිටුවීමට අවශ්‍ය නොවී ඔබේ නවතම සාමාජිකත්වයෙන් කෙළින්ම සමගිය සඳහා වේ.

“Vivi විදේශයන්හි උපදේශන ස්ථාපිත කර ඇත, එය ඉතා අද්විතීයයි – සහ බොහෝ දුරට මුඛයෙන් වචනයෙන්. සමාගම විකාශනය වී ඇත්තේ අතිශයින්ම ඇලෙන සුළු බව පෙන්නුම් කර ඇති පරිපූර්ණ ශිෂ්‍ය නියැලීමේ පද්ධතියක කාල සේවාවක් මගිනි. ”විවි නිර්මාතෘ සහ විධායක සභාපති ආචාර්ය Lior Rauchberger පැවසීය. Vivi භාවිතයෙන්, උපදේශකයින්ට එහි දැනුමේ කරුණු පෙන්විය හැකි අතර, වීඩියෝ සහ ඔබට දැනුමක් ලබා ගත හැකිය, එබැවින් ඔබට සිසුන්ට හැකිය, එවිට ඔවුන්ගේම කාඩ්පත් භාවිතා කරමින් අන්තර්ගතය විවරණය කිරීමට සමත් වේ.

සක්‍රීය VIVI වට්ටම් 2023 කළු සෙනසුරාදා පැවැත්වීමට

එතැන් සිට ඔබට අනෙකුත් සෑම Vivi පැතිකඩකින්ම පාහේ මුදල් ටැග් වෙත යා හැකි අතර එය කොපමණ මුදලක් ගෙවිය යුතුද යන්නයි. මෙය ඇත්තෙන්ම පහසුයි.ඔබේම වට්ටම් කේතය උපස්ථ කරන්න, තවත් අන්තර්ගතයක් සඳහා කේතය එක් අයෙකුට ලබා ගත හැකි වනු ඇත. හොඳ VIVI ප්‍රවර්ධන කේතයක් භාවිතා කරමින්, VIVI අතරතුර භාවිතා කිරීමට විශිෂ්ට විදැහුම්කරණයක් ලබා ගත හැකි අතර, එය Us Now පිරිනැමීම් අතරතුර භාවිතා වේ. ඔබ එසේ කළ පසු, ඔබේ සංදර්ශකය මත කේතයක් පැමිණිය හැකි අතර ඔබ මිලදී ගැනීම අඩු කිරීමට මෙම කේතය ඔබේ වෙළඳ නාමයේ වෙබ් අඩවියට භාවිත කිරීමට හැකි වේ. VIVI හි ගෙවීමට ඔබට භාවිතා කළ හැකි විවිධ තේරීම් තිබිය යුතුය. නිශ්චිතවම සහ ඒ නිසා ඔවුන් ගන්නා විකල්ප ප්‍රතිශත සොයා ගැනීමට ඔවුන්ගේ වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න.